Nabíjací Port Flex Kábel pre Lenovo YOGA Tab 3 8.0 palcový YT3-850F

€8.28
review
5.00
Skladom
Rýchle dodanie
Obchod:
  • Číslo Modelu: Pre Lenovo
  • Kompatibilné Značky: Pre Lenovo
  • Dizajn: BAR
  • Použitie: USB Nabíjací Dock
  • Názov Značky: ipartsbuy

1. Kvalitné nabíjací port flex kábel náhrada za spoločnosť Lenovo YOGA Tab 3 8.0 cm.

2. Vymeniť rozbité alebo nefunkčnosť nabíjací port flex kábel s novým.

3. Každá položka bola overená a je v dobrom stave pred odoslaním.

4. Profesionálna inštalácia je vysoko odporúčané. Sme nie je zodpovedná za žiadne poškodenie vášho mobilného telefónu/mobilného telefónu, ktoré môže spôsobiť počas zmena náhradných dielov.

Všeobecné Kompatibilný s Lenovo: Jogy Tab 3 8.0 Typy Nabíjací Port Flex Kábel

1. Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus, doprava zdarma, môže byť iba sledované v Číne, ale žiadny detail sledovanie informácie vo vašej krajine. 2. Keď dátum doručenia bude koniec a vy ešte nie dostávať svoj pozemok,prosím kontaktujte nás a my sa predĺži doba dodania 10-25 dní.Ak ste ešte nedostali vašu zásielku do 10 dní, vrátime. 3. Ak chcete registrovaný spôsob dopravy, prosím, zvoľte Essential-cg.sk Štandardná Doprava alebo Čína Príspevok Air Mail.

1. Nie sme zodpovednosť za meškanie spôsobené ciel, dovozných ciel, daní alebo iných colných poplatkov. 2. Uveďte, prosím, dôkaz video do 5 dní po prijatí, ak nie je kvalita problém, problémy budú riešené s vrátenie peňazí alebo výmenu. 3. Prosím informujte nás, do 2 dní po prijímať zlý výrobok. Ponúkame zľavu, výmenu alebo vrátenie peňazí po potvrdení. 4. Ponúkame na údržbu do 6 mesiacov. 5. Propagácia produktov ponúka len výmena a údržba; vrátenie nie je prijatý (s výnimkou zle výrobkov dostal.)

1. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby, vaša Pozitívna spätná Väzba bude veľmi ocenil. 2. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol. 2. Budeme s vami spolupracovať, až kým nebudete spokojní. Veríme, že priateľské komunikácie môže vyriešiť všetky problémy.

1. Väčšina výrobkov, ktoré sú predmetom zaplatení dovozného cla (napr. v USA) alebo iných povinností, a iné poplatky vrátane dane z pridanej hodnoty (DPH) alebo iné dane. Ak sú tieto potreby budú vyberané a určená, keď zásielka je spracovaná podľa platných colných agentúry vo vašej krajine. Prosím, informujte vo vašej krajine dovozu politiky, pochopiť a overiť použiteľnosť a vášho zodpovednosť za akékoľvek týchto ciel a daní na produkty môžete zakúpiť. 2. Všetky platné ciel a daní, ak existujú, nie sú zahrnuté v kúpnej cene vašej objednávky alebo transakcie. Ak sa uplatňujú, a sú vyberané, potom sú vaše (a nie naše alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) jedinou a výhradnou zodpovednosťou, a uhradí priamo do vašej vlády alebo kuriérskou spoločnosťou, ak sú výrobky dodávané. 3. Platba vyššie uvedené povinnosti, dane a poplatky nie sú naše (alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) zodpovednosť. 4. My nenesie zodpovednosť za akékoľvek prepravné alebo colné odkladu, pretože to je mimo našej kontroly.

 

Súvisiace produkty

USB Nabíjanie Doske Konektor Dock Zásuvky Pripojte Nabíjací Port Konektor Flex Kábel Pre ZTE Nubia Z17S NX595j
€6.29
Pôvodný Pre Sony Xperia Z3 Dual D6633 Tlačidlo Power Flex Kábel Hlasitosti Prepínanie Flex s Mikrofónom Vibrátor
€4.18
Pre Xiao Mi Pad 4 Mobilné telefóny, príslušenstvo Nabíjací Port Rada
€19.83
10pcs/veľa vypínač Tlačidlo Flex Kábel Páse s nástrojmi Pre ipad 2 3 4 5 vzduchu 6 air2 mini 1 2 3 power swith tlačidlo flex kábel
€8.54
Originál nové späť hlavná kamera zadná kamera Pre Samsung Galaxy A30S A307F/DS A307FN/DS A307G/DS A307GN/DS A307YN
€4.14
Wyieno Pre Mačky S61 USB Dock Nabíjanie Nabíjací Port Hlavný Konektor Flex Kábel Hlasitosti Nahor, Nadol Jack Plug Doska S Sledovania
€13.69
Originálne Zadný Fotoaparát Späť Flex Kábel Pre Samsung Galaxy J1 J3 J5 J7 J310 J510 J710 J530 J730 2016 2017 Hlavným Zadný Fotoaparát Flex
€5.17